UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to co zrobili z tym skrzyżowaniem to jest paranoja prosto jedzie 5x więcej pojazdów niz skręcajacych w lewo a są to w znacznej mierze autobusy które mogą jechac nawet 3 w rzędzie!!! a poza tym światło dla skręcajacych w lewo jest za krótkie!!! mieszczą się tam 3 góra 4 samochody!!!to skrzyżowanie bedzi nową zmorą elbląskich kierowców!!!

jadÄ…cy prosto