UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
edziu ty to jezdzisz o 1 w nocy to ci sie tak wydaje!a jak masz pisac takie głupoty to idz i sie utop!!!!!!!!
HARKONEN
edziu ty to jezdzisz o 1 w nocy to ci sie tak wydaje!a jak masz pisac takie głupoty to idz i sie utop!!!!!!!!
HARKONEN