UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

edziu ty to jezdzisz o 1 w nocy to ci sie tak wydaje!a jak masz pisac takie głupoty to idz i sie utop!!!!!!!!

HARKONEN

Anuluj