UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedyny dobry atut tej sygnalizacji to właśnie ten sygnalizator na wysięgniku. Są jeszcze skrzyżowania w Elblągu gdzie takiego owego brakuje.


Anuluj