UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedyny dobry atut tej sygnalizacji to właśnie ten sygnalizator na wysięgniku. Są jeszcze skrzyżowania w Elblągu gdzie takiego owego brakuje.
Jedyny dobry atut tej sygnalizacji to właśnie ten sygnalizator na wysięgniku. Są jeszcze skrzyżowania w Elblągu gdzie takiego owego brakuje.