UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prawie wszystkie nowe rozwiązania komunikacyjne to ewidentne knoty. Przystanki tramwajowe trzeba było wykonać za skrzyżowaniami a w miejscu obecnie wykonanych należało zrobić pas dla skręcających w lewo. Nie będę się wypowiadał na temat inteligencji decydentów.
Janusz