UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prawie wszystkie nowe rozwiązania komunikacyjne to ewidentne knoty. Przystanki tramwajowe trzeba było wykonać za skrzyżowaniami a w miejscu obecnie wykonanych należało zrobić pas dla skręcających w lewo. Nie będę się wypowiadał na temat inteligencji decydentów.

Janusz

Anuluj