UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tak wszyscy jeżdżą przez Robotniczą bo tam nie ma świateł. I to jest dopiero temat! Dlaczego nie ma świateł na ul. Robotniczej? Przecież w godzinach szczytu nie da się tu wytrzymać. I jeszcze te ciężarówki.

Wojtas