UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to co zrobili z tym skrzyżowaniem to jest paranoja prosto jedzie 5x więcej pojazdów niz skręcajacych w lewo a są to w znacznej mierze autobusy które mogą jechac nawet 3 w rzędzie!!! a poza tym światło dla skręcajacych w lewo jest za krótkie!!! mieszczą się tam 3 góra 4 samochody!!!to skrzyżowanie bedzi nową zmorą elbląskich kierowców!!!
jadący prosto