55
07.08.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do autora zdjęcia Nie wiedziałem, że stosując się do znaku poziomego widniejacego na powyższym zdjęciu znajduję się na lewym pasie i skręcam w lewo. Człowiek uczy się jednak całe życie. A może autorowi zdjecia nie chiało sie ruszyć d... i pstryknął co było najbliżej?
oświecony (2002.08.08)

info

0  
  0
Jechałem tam w szczycie, straszne rzeczy, korki, a ci co się nie zorientują mogą prosto już nie pojechać....
keen (2002.08.08)

info

0  
  0
Qńćwa mać! Takie b.ważne zkrzyżowanie! Ale co za Qrdek wstawił tu takie kiepskie zdjęcie! Konkretnie chodzi mi o to,że zajmuje głos o skręcie w lewo, a tego nowego światła w obiektywie nie ujoł.
Lewicowiec (2002.08.08)

info

0  
  0
a ja bade jezdzil tramwajem i nic mnie to nie obchodzi :-))
lukash (2002.08.09)

info

0  
  0
a!! i to nowa linia.....nie moge sie doczekac:-))
lukash (2002.08.09)

info

0  
  0
Dodam jeszcze, że ktoś wymyślił takie "fajne" barierki przy torach tramwajowych, że jak skręca się w lewo, to nie widać przez nie, czy ma się drogę wolną, czy nie. W tej chwili nie ma jeszcze tramwaju, to jakoś da się tam przejechać, ale jak przecinak będzie jeździł, to nie wiem jak będzie z bezpieczeństwem ruchu na tym skrzyżowaniu. Czarno to widzę. Żeby sprawdzić, czy z prawej jest wolna droga (takich jak "komar" nie brakuje) - to zmuszonym jest się zatrzymać na torach. Fajne rozwiązanie. A może to nowy pomysł na współpracę z zakładami pogrzebowymi?
kierowca (2002.08.10)

info

0  
  0
beznadzieja, to bedzie kolejna krzyzowka, na ktorej w godzinach szczytu siedziac w samochodzie bedzie mozna wypic sobie w spokoju kawe i poogladac przechodniow.
loop (2002.08.12)

info

0  
  0
nazwisko autora tego durnego projektu !!!
kol. (2002.08.12)

info

0  
  0
Szczyt głupoty!!! Mam nadzieje, że tego debila wywalili z pracy za tą decyzję!!! Niemam zamiaru w godzinach szczytu stać w korku za dwoma autobusami, ciężarówką i nauką jazdy. Będe jeździł prosto i mam to w dupie!!!!!!!!!
HARKONEN (2002.08.15)

info

0  
  0
Kit do potęgi. Ale można by to poprawić przedłużając prawy pas i przerzucając na niego ruch na wprost. Byłyby dwa pasy do przodu i jeden w lewo, bezkolizyjny z tramwajem. Bez tego to rozwiązanie obecne jest dobre w polowie, co znaczy, że w ruchu drogowym beznadziejne. Czyżby pomysłodawca nie dorobił się jeszcze samochodu i jeździ tramwajem?
MaSer (2002.08.16)

info

0  
  0