A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do autora zdjęcia
Nie wiedziałem, że stosując się do znaku poziomego widniejacego na powyższym zdjęciu znajduję się na lewym pasie i skręcam w lewo. Człowiek uczy się jednak całe życie. A może autorowi zdjecia nie chiało sie ruszyć d... i pstryknął co było najbliżej?
Jechałem tam w szczycie, straszne rzeczy, korki, a ci co się nie zorientują mogą prosto już nie pojechać....
Qńćwa mać! Takie b.ważne zkrzyżowanie! Ale co za Qrdek wstawił tu takie kiepskie zdjęcie! Konkretnie chodzi mi o to,że zajmuje głos o skręcie w lewo, a tego nowego światła w obiektywie nie ujoł.
a ja bade jezdzil tramwajem i nic mnie to nie obchodzi :-))
a!! i to nowa linia.....nie moge sie doczekac:-))
Dodam jeszcze, że ktoś wymyślił takie "fajne" barierki przy torach tramwajowych, że jak skręca się w lewo, to nie widać przez nie, czy ma się drogę wolną, czy nie. W tej chwili nie ma jeszcze tramwaju, to jakoś da się tam przejechać, ale jak przecinak będzie jeździł, to nie wiem jak będzie z bezpieczeństwem ruchu na tym skrzyżowaniu. Czarno to widzę. Żeby sprawdzić, czy z prawej jest wolna droga (takich jak "komar" nie brakuje) - to zmuszonym jest się zatrzymać na torach. Fajne rozwiązanie. A może to nowy pomysł na współpracę z zakładami pogrzebowymi?
beznadzieja, to bedzie kolejna krzyzowka, na ktorej w godzinach szczytu siedziac w samochodzie bedzie mozna wypic sobie w spokoju kawe i poogladac przechodniow.
nazwisko autora tego durnego projektu !!!
Szczyt głupoty!!! Mam nadzieje, że tego debila wywalili z pracy za tą decyzję!!! Niemam zamiaru w godzinach szczytu stać w korku za dwoma autobusami, ciężarówką i nauką jazdy. Będe jeździł prosto i mam to w dupie!!!!!!!!!
Kit do potęgi. Ale można by to poprawić przedłużając prawy pas i przerzucając na niego ruch na wprost. Byłyby dwa pasy do przodu i jeden w lewo, bezkolizyjny z tramwajem. Bez tego to rozwiązanie obecne jest dobre w polowie, co znaczy, że w ruchu drogowym beznadziejne. Czyżby pomysłodawca nie dorobił się jeszcze samochodu i jeździ tramwajem?