UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Projekty i ich realizacja wielu elbląskich ciągów komunikacyjnych w tym skrzyżowań czy oznaczeń , woła o pomstę do nieba , bo już gdzie indziej nic nie wskóramy !!!!! Ten , kto to badziewie projektował to niewątpliwie z TEGO nie korzysta osobiście !!!! Jako ważna elbląska persona jest wożony ... Mam pomysł , a może by go tak wywieżć na dobre z naszego miasta , np. do Olsztyna .
codzienny uzytkownik samochodu