A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kto jest przeciw nadaniu panu Ryszardowi tytułu Honorowego Miasta Elbląga, ten albo zadrości mu talentu i wielkiego serca, albo nie zna Rynkowskiego bliżej. Chwała każdemu za to, który stara się pomóc biednym i pokrzywdzonym. Poza tym pan Ryszard na pewno nie liczy sam na ten tytuł. Ponadto chciałbym podkreślić, że jeszcze wielu Elblążan zasługuje na tytuł, lecz ich czyny nie są w ogóle doceniane.
Komediant honorowym obywatelem, doprawdy paradne.
Niektórzy są okropnymi zwykłymi obywatelami Elbląga i choć należy się tego wstydzić, to trzeba z tym żyć. Pojawia się wreszcie jakiś sensowny człowiek, idol, ktoś z kogo można wziąć wzór i co?... Nie, bo kim on jest!...A kim do licha ma być. Nie zostanie przecież Papieżem. Jan Paweł II nie jest i nie był obywatelem naszego miasta, a tytuł otrzymał... i bardzo dobrze, bo to wspaniały człowiek. Ryszard Rynkowski to też wspaniały człowiek i może pora to zauważyć, a wszystkim zawistnym radzę wziąć się za siebie. Wy również możecie zrobić coś sensownego dla tego miasta.
1. Poprosze o porazajace powody, dla ktorych Rysio nie moze byc honorowym obywatelem.
2. Porosze o niepodwazalne powody dla obywatelstwa.
3 Bardzo smutno czyta sie wpisy osob nic nie wiedzacych o Fundacji Elblag - jest moze to skutkiem dosc skromnej promocji. Jednak jesli ktos robi cos dobrego zazwyczaj sie z tym nie afiszuje.
4. Mam nadzieje, ze akcja portelowa przyczyni sie do bardziej jednoglosnego choru glosow nt. Rysia. Ilu ludzi tyle opinii - nie ma juz jednoznacznych idolow?
Jak najbardziej za. Przykład kariery i profesjonalizmu w dobrym tego słowa znaczeniu. Przyznanie stypendiów młodym ludziom tylko potwierdza, że RR nie wstydzi sie swoich korzeni i wspiera rodzinne miasto. Żenujące, że niektórzy tego nie widzą...
..., a moim zdaniem Rysio wolałby dostać skrzyneczkę wódeczki, żeby wyostrzyć swój sexowny głosik. Po co mu jakiś Honorowy Obywatel, który w gruncie rzeczy mu powiewa, zreszta jak każdemu , kto taki tytuł dostaje. A tak na marginesie to Fundacja Elbląg współpracuje chyba z panami z AWS, których Rysio jest zwolennikiem.
Wiele zawdzięczam panu Ryszardowi Rynkowskiemu i w pełni popieram pomysł Fundacji aby przyznać Mu tytuł Honorowego Obywatela Elbląga. To właśnie dzięki jego pomocy i zaangażowaniu Fundacja mogł przyznac stypendia uzdolnnionej młodzeży z naszego miasta. Czy nie czas aby pokazać innym że Elbląg jest nie tylko "wioską olimpijską" ale także miastem, które posiada wzorce godne naśladowania? Uważam, iż nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Elbląga Ryszardowi Rynkowskiemu to doskonały pomysł aby odwdzięczyć się Mu za Jego działalność charytatywną a przy okazji promować Elbląg. A więc i wilk syty i owca cała:)
Kochani mieszkańcy Elbląga, czytając wasze teksty stwierdzam,że jesteście bardzo zakompleksieni.Poprosty macie jakieś kompleksy niższości z powodu tego że urodziliście się w małym miasteczku.W ogólę was nie rozumiem-przecież to jeszcze nie taka odległa wiocha ,czy jakiś Mars.Zastanówcie się czego wy tak naprawdę chcecie od życia.Wy tam w ęlblągu potraficie tylko narzekać na ludzi, a zwłaszcza młodzież która moim zdaniem jest o wiele milsza od mieszkańców Gdańska. Ponad to nadzekacie na bezrobocie, zgadzam się ztym, ale mogli byście w końcu rusztć te wasze łaskawe tyłki i zacząć szukać jej gdzie indziej.Nie potrafię was zrozumieć, bo wy tylko narzekacie i narzekacie.Powinniście się cieszyć z tego co już macie, ale wam ludziom z małego miasta, wszystkiego jest mało.Jeśli chodzi o Rynkowskiegi, to to jest człowiek bez talentu.No może ma z dwa kawałki niezłe.Ponad to krew mnie zalewa jak czytam, że jakiś 16-to latek pisze że muzyka RR jest cool Czy wy tylko jesteście dumni z tego powodu?Uwieszcie, są w życiu inne powody do radości, niż ten że RR urodził się w Elblągu.Sż przecież lepsi wykonawcy niż on.A wy jesteście strasznie płytcy i opiani dumą,że RR właśnie w Elblągu się urodził!!!!!!!!!!!!
Moniko z wielkiego miasta : )) sniegu juz nie ma i nudzisz sie w czasie ferii, no to wez sie za ksiazki np. za jezyk polski i slownik ortograficzny no bo pozniej bedziesz miala jeszcze wieksze kompleksy niz elblazanie
Moniko: Ty jędzo, banitko! Wadowice mają swojego Karola, a my RR! @ kawałki Ci się podobają? Jakaś Ty dobra... a nam się podobają wszystkie! RR gardłem i portfelem popiera elblążan! A Ty? Wysługujesz się gdańskim kaszalotom?