UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moniko: Ty jędzo, banitko! Wadowice mają swojego Karola, a my RR! @ kawałki Ci się podobają? Jakaś Ty dobra... a nam się podobają wszystkie! RR gardłem i portfelem popiera elblążan! A Ty? Wysługujesz się gdańskim kaszalotom?

tata Moniki

Anuluj