UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kochani mieszkańcy Elbląga, czytając wasze teksty stwierdzam,że jesteście bardzo zakompleksieni.Poprosty macie jakieś kompleksy niższości z powodu tego że urodziliście się w małym miasteczku.W ogólę was nie rozumiem-przecież to jeszcze nie taka odległa wiocha ,czy jakiś Mars.Zastanówcie się czego wy tak naprawdę chcecie od życia.Wy tam w ęlblągu potraficie tylko narzekać na ludzi, a zwłaszcza młodzież która moim zdaniem jest o wiele milsza od mieszkańców Gdańska. Ponad to nadzekacie na bezrobocie, zgadzam się ztym, ale mogli byście w końcu rusztć te wasze łaskawe tyłki i zacząć szukać jej gdzie indziej.Nie potrafię was zrozumieć, bo wy tylko narzekacie i narzekacie.Powinniście się cieszyć z tego co już macie, ale wam ludziom z małego miasta, wszystkiego jest mało.Jeśli chodzi o Rynkowskiegi, to to jest człowiek bez talentu.No może ma z dwa kawałki niezłe.Ponad to krew mnie zalewa jak czytam, że jakiś 16-to latek pisze że muzyka RR jest cool Czy wy tylko jesteście dumni z tego powodu?Uwieszcie, są w życiu inne powody do radości, niż ten że RR urodził się w Elblągu.Sż przecież lepsi wykonawcy niż on.A wy jesteście strasznie płytcy i opiani dumą,że RR właśnie w Elblągu się urodził!!!!!!!!!!!!

Monika-Gdańsk