A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
EEEEEEEEE tam, wszystko to marność itd. A poza tym nie tylko Rysio jako wokalista (by nie powiedzieć artysta?) pochodzi z Elblążkowa. I chciałbym usłyszeć głos młodzieży utalentowanej, która otrzymała wsparcie z Fundacji. Czy taka w ogóle to jest?. Bo o fundacjach różne opinie krążą, no nie?
Rychu powinien dostać nobla za to że urodził się w Elblągu. Jego miejsce jest na cokole koło papy jeża pod kościołem st. Klausa w Elblągu, a gruby znawca nocnego życia Moskwy powinien skombinować mu aureolę. Rych na patrona Elbląga i okolic! Zasłużył sobie! Ch... wie czym, ale zasłużył, niech mu będzie!
Witam was!
Ja całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Moniki z Gdańska.Również uważam,że Rynkowski jest do bani i o wiele lepiej śpiewa mój kot.Ponad to co Wy w nim widzicie,przecież na świecie jest tyle wykonawców i różnych rodzajów muzyki jak np.hip hop.Zresztą przeczytajcie kiedyś jego teksty i sami zauważycie ,że one nie mają żadnego sensu ani przesłania.Natomiast jego muzyka przypomina bardziej biesiadę , bądż trzasko polo a nie wokalistę z Elbląga.A co do tego pomnika i nagrody Nobla to większe szanse ma moja babka niż ten Wasz Rynkowski.Ponad to do Papieża i do świętości to mu daleko,ciekawe czym miałby się wykazać? Czyżby swoim przepitym głosem.
Dopiero dziewczyny spoza Elbląga potrafiły spojrzeć trzeźwo na sprawę Rynia.
Bo elblążanie podchodzą raczej emocjonalnie.
Dzięki Wam dziewczyny - Moniko z Gdańska i Magdo z Krakowa.
A tak na marginesie,przy okazji, jeśli juz mowa o osobach spiewajacych, to gratuluję takich Krakowiaków jak Grzegorz T. i Andrzej S. i chwała im za to, że nie chcą przeniesienia stolicy do Krakowa, i niech już ta glupota, która aż boli, pozostanie tam gdzie jest:-))))
kochany tatusiu i ty nie znajomy!
Dziękuję za krytykę, jeśli chodzi o ortografię, to miałam dużo czasu w podstawówce i szkole średniej na naukę zasad prawidłowej pisowni i ortografii.Po pierwsze robicie z siebie ofiary losu i totalnych wieśniaków mając te kompleksy bycia z Elbląga!!!Wyobrażacie sobie że skoro ktoś mieszka w big city to jest bogaty i dobrze mu się żyje.W ogóle co wy macie z tym Rynkowskim.Nie macie innych powodów do dumy?Jak mi przykro, że nie jesteście dumni z tego ,gdzie się urodziliście i co sobą reprezentujecie-to jest godne pożałowania!!A poza tym jaki kretyn porównuje Rynkowskiego(disco-polwca)do postaci tak wielkiej i ukochanej dla całego narodu jak Ojciec Swięty-ludzie przesadzacie!!!Szczególne podziękowania dla osób które mnie rozumieją, a zwłaszcza Magdy z Krakowa i EGZEGETY-dzięki!!!!
No moi drodzy Monika ma wiele racji , macie problemy i tyle a może chcecie zbudować rynkowskiemu kościól , pomyślcie czasami to nie boli. Monia jestem z tobą temuco Ci wrzucał za ortografie pozdrowienia, kiedyś miałam dobre zdanie o was ludzie z elbląga- teraz uważam że jesteście śmieszni
Cześć!
Ja również popieram was dziewczyny i ciebie egzegeto.Ja również uważam,że ludzie z Elbląga przesadzają z tym wszystkim a zwłaszcza z Rynkowskim.Niewiem jak wy możecie tego słuchać przecież to nie jest muzyka dla takich dzieci i uważam,że każdy z was napewno słucha inną muzykę ,niż jaką ma RR.
Ponad to wasze wypowiedzi a zwłaszcza krytyki są beznadziejne i zastanówcie się co piszecie.
monisia, hiphopka z crakowa egze...kutywa lewatywa chyba, rozumna ? wasze powyzsze wypociny pozostawiam bez komentarza : ))
o jeszcze buraczka ze scyzorykowa : )
Ciekawe, czy te Osoby, które tak Duma rozpiera były kiedyś w Elblągu ?
Może znają kogoś z Elbląga - jakiegoś NIE studenta ?
Sądzę, że raczej opierają się na domorosłej psychologii.
Pragnę więc naświetlić Im elbląskie realia:
- Elbląg jest powszechnie w Polsce uważany za tzw. "wioskę olimpijską" , wynika to z obrazu miasta jaki kształtują nasi młodzi współobywatele (!) - 70% młodzieży niestudiującej nosi w Elblągu DRESY - często z dodatkowymi paskami. :-)
- owszem, mamy 30% bezrobocie, ale wcale im to nie przeszkadza - zawsze można coś ukraść, kogoś napaść, ewentualnie pojeździć trochę "do Ruskich", a jak się dobrze zakręcić - pohandlować trochę proszkiem ...
ps.
Co do muzyki - może trochę tolerancji ?
Osobiście nie słucham disco polo, ... potrafię zmienić kanał czy "pokręcić radiem" ..., mam na jej temat wyrobioną opinię , ale to jeszcze nie znaczy, że posunę się do rękoczynów ...
Pozdrawiam