56
07.01.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
EEEEEEEEE tam, wszystko to marność itd. A poza tym nie tylko Rysio jako wokalista (by nie powiedzieć artysta?) pochodzi z Elblążkowa. I chciałbym usłyszeć głos młodzieży utalentowanej, która otrzymała wsparcie z Fundacji. Czy taka w ogóle to jest?. Bo o fundacjach różne opinie krążą, no nie?
Fundacyjny Optymista (2002.01.28)

info

0  
  0
Rychu powinien dostać nobla za to że urodził się w Elblągu. Jego miejsce jest na cokole koło papy jeża pod kościołem st. Klausa w Elblągu, a gruby znawca nocnego życia Moskwy powinien skombinować mu aureolę. Rych na patrona Elbląga i okolic! Zasłużył sobie! Ch... wie czym, ale zasłużył, niech mu będzie!
Qmpelo (2002.01.29)

info

0  
  0
Witam was! Ja całkowicie zgadzam się z wypowiedzią Moniki z Gdańska.Również uważam,że Rynkowski jest do bani i o wiele lepiej śpiewa mój kot.Ponad to co Wy w nim widzicie,przecież na świecie jest tyle wykonawców i różnych rodzajów muzyki jak np.hip hop.Zresztą przeczytajcie kiedyś jego teksty i sami zauważycie ,że one nie mają żadnego sensu ani przesłania.Natomiast jego muzyka przypomina bardziej biesiadę , bądż trzasko polo a nie wokalistę z Elbląga.A co do tego pomnika i nagrody Nobla to większe szanse ma moja babka niż ten Wasz Rynkowski.Ponad to do Papieża i do świętości to mu daleko,ciekawe czym miałby się wykazać? Czyżby swoim przepitym głosem.
Magda z Krakowa (2002.01.30)

info

0  
  0
Dopiero dziewczyny spoza Elbląga potrafiły spojrzeć trzeźwo na sprawę Rynia. Bo elblążanie podchodzą raczej emocjonalnie. Dzięki Wam dziewczyny - Moniko z Gdańska i Magdo z Krakowa. A tak na marginesie,przy okazji, jeśli juz mowa o osobach spiewajacych, to gratuluję takich Krakowiaków jak Grzegorz T. i Andrzej S. i chwała im za to, że nie chcą przeniesienia stolicy do Krakowa, i niech już ta glupota, która aż boli, pozostanie tam gdzie jest:-))))
egzegeta (2002.01.30)

info

0  
  0
kochany tatusiu i ty nie znajomy! Dziękuję za krytykę, jeśli chodzi o ortografię, to miałam dużo czasu w podstawówce i szkole średniej na naukę zasad prawidłowej pisowni i ortografii.Po pierwsze robicie z siebie ofiary losu i totalnych wieśniaków mając te kompleksy bycia z Elbląga!!!Wyobrażacie sobie że skoro ktoś mieszka w big city to jest bogaty i dobrze mu się żyje.W ogóle co wy macie z tym Rynkowskim.Nie macie innych powodów do dumy?Jak mi przykro, że nie jesteście dumni z tego ,gdzie się urodziliście i co sobą reprezentujecie-to jest godne pożałowania!!A poza tym jaki kretyn porównuje Rynkowskiego(disco-polwca)do postaci tak wielkiej i ukochanej dla całego narodu jak Ojciec Swięty-ludzie przesadzacie!!!Szczególne podziękowania dla osób które mnie rozumieją, a zwłaszcza Magdy z Krakowa i EGZEGETY-dzięki!!!!
MONIKA Z GDAŃSKA (2002.01.30)

info

0  
  0
No moi drodzy Monika ma wiele racji , macie problemy i tyle a może chcecie zbudować rynkowskiemu kościól , pomyślcie czasami to nie boli. Monia jestem z tobą temuco Ci wrzucał za ortografie pozdrowienia, kiedyś miałam dobre zdanie o was ludzie z elbląga- teraz uważam że jesteście śmieszni
rozumna (2002.01.30)

info

0  
  0
Cześć! Ja również popieram was dziewczyny i ciebie egzegeto.Ja również uważam,że ludzie z Elbląga przesadzają z tym wszystkim a zwłaszcza z Rynkowskim.Niewiem jak wy możecie tego słuchać przecież to nie jest muzyka dla takich dzieci i uważam,że każdy z was napewno słucha inną muzykę ,niż jaką ma RR. Ponad to wasze wypowiedzi a zwłaszcza krytyki są beznadziejne i zastanówcie się co piszecie.
Ania z KIELC (2002.01.30)

info

0  
  0
monisia, hiphopka z crakowa egze...kutywa lewatywa chyba, rozumna ? wasze powyzsze wypociny pozostawiam bez komentarza : ))
Rysiu-discopolowiec : )) (2002.01.30)

info

0  
  0
o jeszcze buraczka ze scyzorykowa : )
: )) (2002.01.30)

info

0  
  0
Ciekawe, czy te Osoby, które tak Duma rozpiera były kiedyś w Elblągu ? Może znają kogoś z Elbląga - jakiegoś NIE studenta ? Sądzę, że raczej opierają się na domorosłej psychologii. Pragnę więc naświetlić Im elbląskie realia: - Elbląg jest powszechnie w Polsce uważany za tzw. "wioskę olimpijską" , wynika to z obrazu miasta jaki kształtują nasi młodzi współobywatele (!) - 70% młodzieży niestudiującej nosi w Elblągu DRESY - często z dodatkowymi paskami. :-) - owszem, mamy 30% bezrobocie, ale wcale im to nie przeszkadza - zawsze można coś ukraść, kogoś napaść, ewentualnie pojeździć trochę "do Ruskich", a jak się dobrze zakręcić - pohandlować trochę proszkiem ... ps. Co do muzyki - może trochę tolerancji ? Osobiście nie słucham disco polo, ... potrafię zmienić kanał czy "pokręcić radiem" ..., mam na jej temat wyrobioną opinię , ale to jeszcze nie znaczy, że posunę się do rękoczynów ... Pozdrawiam
po co (2002.02.03)

info

0  
  0