UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto jest przeciw nadaniu panu Ryszardowi tytułu Honorowego Miasta Elbląga, ten albo zadrości mu talentu i wielkiego serca, albo nie zna Rynkowskiego bliżej. Chwała każdemu za to, który stara się pomóc biednym i pokrzywdzonym. Poza tym pan Ryszard na pewno nie liczy sam na ten tytuł. Ponadto chciałbym podkreślić, że jeszcze wielu Elblążan zasługuje na tytuł, lecz ich czyny nie są w ogóle doceniane.
Krzysiek