UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moniko: Ty jędzo, banitko! Wadowice mają swojego Karola, a my RR! @ kawałki Ci się podobają? Jakaś Ty dobra... a nam się podobają wszystkie! RR gardłem i portfelem popiera elblążan! A Ty? Wysługujesz się gdańskim kaszalotom?

tata Moniki