UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niektórzy są okropnymi zwykłymi obywatelami Elbląga i choć należy się tego wstydzić, to trzeba z tym żyć. Pojawia się wreszcie jakiś sensowny człowiek, idol, ktoś z kogo można wziąć wzór i co?... Nie, bo kim on jest!...A kim do licha ma być. Nie zostanie przecież Papieżem. Jan Paweł II nie jest i nie był obywatelem naszego miasta, a tytuł otrzymał... i bardzo dobrze, bo to wspaniały człowiek. Ryszard Rynkowski to też wspaniały człowiek i może pora to zauważyć, a wszystkim zawistnym radzę wziąć się za siebie. Wy również możecie zrobić coś sensownego dla tego miasta.

Anka