UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

..., a moim zdaniem Rysio wolałby dostać skrzyneczkę wódeczki, żeby wyostrzyć swój sexowny głosik. Po co mu jakiś Honorowy Obywatel, który w gruncie rzeczy mu powiewa, zreszta jak każdemu , kto taki tytuł dostaje. A tak na marginesie to Fundacja Elbląg współpracuje chyba z panami z AWS, których Rysio jest zwolennikiem.

Radek

Anuluj