UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wiele zawdzięczam panu Ryszardowi Rynkowskiemu i w pełni popieram pomysł Fundacji aby przyznać Mu tytuł Honorowego Obywatela Elbląga. To właśnie dzięki jego pomocy i zaangażowaniu Fundacja mogł przyznac stypendia uzdolnnionej młodzeży z naszego miasta. Czy nie czas aby pokazać innym że Elbląg jest nie tylko "wioską olimpijską" ale także miastem, które posiada wzorce godne naśladowania? Uważam, iż nadanie tytułu Honorowego Obywatela Miasta Elbląga Ryszardowi Rynkowskiemu to doskonały pomysł aby odwdzięczyć się Mu za Jego działalność charytatywną a przy okazji promować Elbląg. A więc i wilk syty i owca cała:)

Lenin