A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
z rą k kryplokomunisty ssloniny na pewno nie przyjmę tak czy tak
przepraszam zapomniałem się podpisać Henryk , ale nie Słonina
RR jest niezwykle skromnym i dobrym człowiekiem i niczego od nas nie chce. Jesli miałby cokolwiek dostać, to z serca i bez wypominania. Ciekawe, jak czułby się, po przeczytaniu powyższych opinii? Oczywiśie, to mądry gość i nie żąda panegiryków na swoją cześć, ale też warto, nim co się napisze, pomyśleć o wadze słów. Nie lepiej napisać krótko - "nie". Slowa ranią...
Slysze, ze RR to przyzwoity czlowiek...jego charateru nikt tutaj nie kwestionuje.
Ale ta dyskusja jest glownie, choc nie tylko, o tytule Honorowego Obywatela Elblaga, a nie o tym czy o tamtym kandydacie. RR jest w stanie to zrozumiec. Ale jesli czuje sie on uraniony, to odpowiedzialnosc za te "rany" ponosza autorzy nie przemyslanych propozycji...
Jeżeli nie w smak wam nagroda dla RR, który rozsławia E-g w pozytywny sposób, to zaproponujcie zbiorową nagrodę dla kupczyków z ruskiego rynku, bo nikt nie zrobił tyle dla naszego buraczkowa jak oni.
szkoda ze nie udalo mu sie jeszcze (a moze Cyganowi) napisac i zaspiewac czegos o Elblagu...Moze na nastepnej plycie....czekam.
Wojtek! Rynio pisze muzykę a teksty piszą inni. Może niech ktoś z "naszego buraczkowa" (oj, jak mi się spodobała ta nowa nazwa naszego królewskiego stołecznego grodu) napisze jakąś litanię (jest tu przecież coś w rodzaju stowarzyszenia umarłych poetów (Tomczyk, Lenckowski, Jago, Ryszkowski - a najlepiej Brywczyński - skinhead z włosami). No i oczywiście jestem jak najbardziej za nagrodą specjalną dla Tomasza Bonina ufundowaną przez kase chorych.
I jeszce nagroda dla Andrzejka Lepperka za rozsławianie naszego "Buraczkowa". To dzięki niemu i ciągemu nie stawianiu się w sądzie przynajmniej raz w tygodniu mówi o "Buraczkowie" TVN,TVP,Polsat i Puls. Andrzej honorowym burakiem Buraczkowa!!!!
No i w końcy doczekaliśmy się!
Myślę, że jest to najmądrzejsza decyzja jaką elblążanie mogli podjąć!
Każde duże miasto ma honorowych obywateli!
Czemu Elbląg nie ma mieć?
Czy nie jest tego wart?
Myślę jeszcze raz,że jest to najtrafniejszy wybór! DUŻE BRAWA!
Nawet pomnik byśmy mogli postawić, bo kto z elbląskich biznesmenów, polityków lub urzędników ufundowałby zdolnym ludziom stypendia?
Proponuję też, aby zajęto się najbiedniejszymi mieszkancami naszego miasta!
Może coś w rodzaju Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?
To już byłby cud!
POLITYCY, BIZNESMENI I PRZEDE WSZYSTKIM URZĘDNICY DO DZIEŁA!!!!!
A JA MYSLE, ZE TEN TYTUŁ SIE MU NALEZY, BO JAK POWIEDZIAL JANUSZ D. NIE WSTYDZI SIE TEGO ZE JEST ELBLAZANINEM, A TAK WOGÓLE TO JEST ZDOLNY I DAJE KONCERTY CHARYTATYWNE.