UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kto jest przeciw nadaniu panu Ryszardowi tytułu Honorowego Miasta Elbląga, ten albo zadrości mu talentu i wielkiego serca, albo nie zna Rynkowskiego bliżej. Chwała każdemu za to, który stara się pomóc biednym i pokrzywdzonym. Poza tym pan Ryszard na pewno nie liczy sam na ten tytuł. Ponadto chciałbym podkreślić, że jeszcze wielu Elblążan zasługuje na tytuł, lecz ich czyny nie są w ogóle doceniane.

Krzysiek