UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto jest przeciw nadaniu panu Ryszardowi tytułu Honorowego Miasta Elbląga, ten albo zadrości mu talentu i wielkiego serca, albo nie zna Rynkowskiego bliżej. Chwała każdemu za to, który stara się pomóc biednym i pokrzywdzonym. Poza tym pan Ryszard na pewno nie liczy sam na ten tytuł. Ponadto chciałbym podkreślić, że jeszcze wielu Elblążan zasługuje na tytuł, lecz ich czyny nie są w ogóle doceniane.
Krzysiek