UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

1. Poprosze o porazajace powody, dla ktorych Rysio nie moze byc honorowym obywatelem. 2. Porosze o niepodwazalne powody dla obywatelstwa. 3 Bardzo smutno czyta sie wpisy osob nic nie wiedzacych o Fundacji Elblag - jest moze to skutkiem dosc skromnej promocji. Jednak jesli ktos robi cos dobrego zazwyczaj sie z tym nie afiszuje. 4. Mam nadzieje, ze akcja portelowa przyczyni sie do bardziej jednoglosnego choru glosow nt. Rysia. Ilu ludzi tyle opinii - nie ma juz jednoznacznych idolow?

blados

Anuluj