UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moniko z wielkiego miasta : )) sniegu juz nie ma i nudzisz sie w czasie ferii, no to wez sie za ksiazki np. za jezyk polski i slownik ortograficzny no bo pozniej bedziesz miala jeszcze wieksze kompleksy niz elblazanie

: )