UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

..., a moim zdaniem Rysio wolałby dostać skrzyneczkę wódeczki, żeby wyostrzyć swój sexowny głosik. Po co mu jakiś Honorowy Obywatel, który w gruncie rzeczy mu powiewa, zreszta jak każdemu , kto taki tytuł dostaje. A tak na marginesie to Fundacja Elbląg współpracuje chyba z panami z AWS, których Rysio jest zwolennikiem.

Radek