28
27.03.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A wiesz cwaniaczku że Izera wystaruje z produkcją za około rok jako prywatny podmiot bo obecną władza położyła inicjatywę państwową? Będzie produkowana pod inną nazwą. W TVN tego nie powiedzieli? Po co polskie auta jak mamy niemieckie?
(2026.03.27)
czy tu można coś napisać czegoś bot portela nie zatrzyzma w mysl prewencji cenzuroskiej? Przeciez ponoc jesteście WOLNE MEDIA? i prosici aby wyłaczyć adblocka? Za co mam wyłączyć? Jak mam dac wam zarobić skoro blokujecie wypowiedzi? Dlatego nigdy nie wyłacze adblocka i nie dam wam zarobić na statach i ciasteczkach!
(2026.03.27)

info

5  
  1
uwielbiam jak puszczają małe skąłdy autobusów w godzinach szczytu: 13/14/15 dziaciaki ze szkół, ludzie pracy i wózki :) w srodku ścisk, pot, szyby morke, okna zamkniecite, klimy nie ma, nie ma jak wejść bo dwudrzwiowe składy, czy oni nie widzą żę w elblagu to za małe autobusy? w dzięń może jechać ale rano przed i po pracy to za mło, za duzo ludzi ale oni tego nie rozumieja, mają wn osie komfort jazdy, tylko PŁAĆ i płacz! Wybniera czesto rower i nogi, dziekujeza zkm nie dla gostynin
(2026.03.27)

info

11  
  1
Ogarnijcie w koncu bezmyslną trasę 11 !!!
(2026.03.27)
Jaka wiocha to takie autobusy. Niedługo będziemy jeździć mikrobusami. Kto tym całym badziewiem zarządza. nie dość, że mikrobusy to jeszcze wycieczkowce jak nr 11.Kiedy będą normalne autobusy i normalne trasy z osiedla na osiedle ?. Chyba, że będziemy jeździć w tej wybitnej wiosce dyliżansami.
bus (2026.03.28)

info

7  
  1
Elbląg od Jaru na Zatorze pokonuje w godzinę a mam 63 lata i darmowe przejazdy z pierwszy stopień zasłużonego dla zdrowia narodu w krwiodawstwie ! a więc można można ? Można. Tylko że rozpieszczone dzieci od małego wożą dupę na hulajnodze....
(2026.03.28)

info

3  
  1
Na dębice wożą karawanem, nawet bez ubezpieczenia !
(2026.03.28)
Czas na edukację sportu, gimnastykę... Więcej czasu na spacer a nie autobus ! Wiem co znaczy rano przed pracą czy po ale można organizm przyzwyczaić, ci co biegają wyczynowo działają jak komputer, muszą dziennie wyzwanie zaliczyć bo inaczej dzień zmarnowany a co robią wasze dzieci ? A no hulajnoga i smerfon a potem ułomność i kalectwo które będzie za późno leczyć. Czas się przestawić razem ze zmianą czasu i walczyć o swoją kondycję, swoje zdrowie a nie ciągle wymagać wygody ? 800+, 300+, laptopy potem samochód bo jak nie dadzą to ukradnie.
(2026.03.28)

info

2  
  1
@Zeroemisyjny węgiel - Batyr obniżki cen prądu zawetował ale o tym by nie podnosić akcyzy swoim to pamiętał
(2026.03.28)
Chyba zupełnie odleciałeś z tą własną firmą i mniejszymi miastami z lepszą komunikacją- nie masz pojęcia o tym co znaczy dla gminy własna firma komunikacyjna (wide Tramwaje Elbląskie). Gdyby było to takie oczywiste, proste i pewne to żadne miasto (gmina) nie wynajmowałoby przewoźników a raczyło się własnymi firmami z nowiutkimi pojazdami bezpłatnymi przejazdami. Kolejny głos ignoranta ustawionego na „wiem lepiej i żądam”. Moja rada byś opierał się na konkretach i wiedzy na temat a nie posiłkował się „hasełkami” krzykacza i mądrali. Chyba że jesteś zachwycony poradami sztucznej inteligencji i osiągnięciami drukarek 3D, to stań do przetargu. Ave Cezar!
PanYogi (2026.03.28)