UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg od Jaru na Zatorze pokonuje w godzinę a mam 63 lata i darmowe przejazdy z pierwszy stopień zasłużonego dla zdrowia narodu w krwiodawstwie ! a więc można można ? Można. Tylko że rozpieszczone dzieci od małego wożą dupę na hulajnodze....


Anuluj