UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg od Jaru na Zatorze pokonuje w godzinę a mam 63 lata i darmowe przejazdy z pierwszy stopień zasłużonego dla zdrowia narodu w krwiodawstwie ! a więc można można ? Można. Tylko że rozpieszczone dzieci od małego wożą dupę na hulajnodze....