UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy tu można coś napisać czegoś bot portela nie zatrzyzma w mysl prewencji cenzuroskiej? Przeciez ponoc jesteście WOLNE MEDIA? i prosici aby wyłaczyć adblocka? Za co mam wyłączyć? Jak mam dac wam zarobić skoro blokujecie wypowiedzi? Dlatego nigdy nie wyłacze adblocka i nie dam wam zarobić na statach i ciasteczkach!