UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka wiocha to takie autobusy. Niedługo będziemy jeździć mikrobusami. Kto tym całym badziewiem zarządza. nie dość, że mikrobusy to jeszcze wycieczkowce jak nr 11.Kiedy będą normalne autobusy i normalne trasy z osiedla na osiedle ?. Chyba, że będziemy jeździć w tej wybitnej wiosce dyliżansami.
bus