UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Zeroemisyjny węgiel - Batyr obniżki cen prądu zawetował ale o tym by nie podnosić akcyzy swoim to pamiętał
@Zeroemisyjny węgiel - Batyr obniżki cen prądu zawetował ale o tym by nie podnosić akcyzy swoim to pamiętał