A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.przywrócić linię 9.
Koniecznie patrzeć na łapy zkm a dla przejrzystości i uczciwości w przetargach powiadomić odpowiednie służby.
Jak to jest że tak znienawidzony przez Elblążan za swoje partackie działanie ZKM trzyma się dobrze a prezydent zamiast ich rozliczyć (obietnice przedwyborcze) z nimi się układa ?
Wiesz co to znaczy elbląski układ, który trwa już lata, kolesiostwo itp
@Zgroza - Przecież linia nr 9 jeździła 80% pusta. Tylko rano jak paniusie do ZUS-u dojechały to potem autobusy z Arivy którą tą linię obsługiwały nawet SOR-em 12,5 metra, (jakby co nr boczny 602) autobus był pusty. Autobusy linii nr 9 jeździły prawie do godziny 24:00 a ostatnie kursy gdzieś od godz: 20:00 woziły powietrze.
W którym roku miało być na polskich drogach milion Izer? To mówił Mateo i to nie było za czasów obecnej władzy, nie trzeba do tego podpowiedzi z Republiki. Dobrze, że pałac prezydencki wykorzystuje polskie samochody.
dziewczyna na zdjęciu prawie goła!! skandal