UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wiesz cwaniaczku że Izera wystaruje z produkcją za około rok jako prywatny podmiot bo obecną władza położyła inicjatywę państwową? Będzie produkowana pod inną nazwą. W TVN tego nie powiedzieli? Po co polskie auta jak mamy niemieckie?


Anuluj