Wybrany wątek opinii

Kolejny wielki sukces Missana!
(2026.03.27)
Ciekawe czy Izera produkuje elektryczne autobusy, takie na miarę prawdziwego sukcesu?
(2026.03.27)
A wiesz cwaniaczku że Izera wystaruje z produkcją za około rok jako prywatny podmiot bo obecną władza położyła inicjatywę państwową? Będzie produkowana pod inną nazwą. W TVN tego nie powiedzieli? Po co polskie auta jak mamy niemieckie?
(2026.03.27)
W którym roku miało być na polskich drogach milion Izer? To mówił Mateo i to nie było za czasów obecnej władzy, nie trzeba do tego podpowiedzi z Republiki. Dobrze, że pałac prezydencki wykorzystuje polskie samochody.
(2026.03.31)
Powrót do komentarzy