UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
uwielbiam jak puszczają małe skąłdy autobusów w godzinach szczytu: 13/14/15 dziaciaki ze szkół, ludzie pracy i wózki :) w srodku ścisk, pot, szyby morke, okna zamkniecite, klimy nie ma, nie ma jak wejść bo dwudrzwiowe składy, czy oni nie widzą żę w elblagu to za małe autobusy? w dzięń może jechać ale rano przed i po pracy to za mło, za duzo ludzi ale oni tego nie rozumieja, mają wn osie komfort jazdy, tylko PŁAĆ i płacz! Wybniera czesto rower i nogi, dziekujeza zkm nie dla gostynin