Wybrany wątek opinii
Dosyc dziadostwa bez klimatyzacji i przechyłu przy wsiadaniu. Tak samo autobusy maja być z trzema drzwiami nie te krotkie dziadostwo. Dlaczego inne miasta do tego mniejsze mają lepsA komunikacje czyli autobusy jak Elbląg. Czy naprawdę nie można wreszcie mieć własnej firmy autobusowej w Elblągu.
Do moderacji
Odpowiedz
28
4
Chyba zupełnie odleciałeś z tą własną firmą i mniejszymi miastami z lepszą komunikacją- nie masz pojęcia o tym co znaczy dla gminy własna firma komunikacyjna (wide Tramwaje Elbląskie). Gdyby było to takie oczywiste, proste i pewne to żadne miasto (gmina) nie wynajmowałoby przewoźników a raczyło się własnymi firmami z nowiutkimi pojazdami bezpłatnymi przejazdami. Kolejny głos ignoranta ustawionego na „wiem lepiej i żądam”. Moja rada byś opierał się na konkretach i wiedzy na temat a nie posiłkował się „hasełkami” krzykacza i mądrali. Chyba że jesteś zachwycony poradami sztucznej inteligencji i osiągnięciami drukarek 3D, to stań do przetargu. Ave Cezar!
Do moderacji
Odpowiedz
1
3