UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaka wiocha to takie autobusy. Niedługo będziemy jeździć mikrobusami. Kto tym całym badziewiem zarządza. nie dość, że mikrobusy to jeszcze wycieczkowce jak nr 11.Kiedy będą normalne autobusy i normalne trasy z osiedla na osiedle ?. Chyba, że będziemy jeździć w tej wybitnej wiosce dyliżansami.

bus