UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A wiesz cwaniaczku że Izera wystaruje z produkcją za około rok jako prywatny podmiot bo obecną władza położyła inicjatywę państwową? Będzie produkowana pod inną nazwą. W TVN tego nie powiedzieli? Po co polskie auta jak mamy niemieckie?