57
06.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jiggy - Ja mieszkam w spokojniejszej okolicy ale królewiecka z roku na rok coraz bardziej zapchana, a czasami fajnie szpital odwiedzić czy po prostu przejechać przez miasto. Mieli ładować nowe osiedla na modrzewine, stawiają 3 czy 4 bloki i to wszystko. Lekko w dołku to mogliby postawić i 10 bloków, każdy 8 kondygnacji. Ale to się bardziej opłaci, kosztem innych mieszkańców bo są niezgodne z planem zagospodarowania, a więcej mieszkań wejdzie w jeden budynek.
Bigt (2026.02.06)
@uwagi_z_pupy - Jak chcą postawić blok ok, ale czemu 8 kondygnacji? Na modrzewine budują mniejsze, tu muszą większe bo wyższa cena więc zarobią wiecej. Dodatkowe 330 aut. Droga przy szpitalu wytrzyma :D niech rozbudują królewiecką to będzie to zrobione z głową. Podobnie przy froomborskiej. Juz teraz zdarzają się dni że korek jest od ogólnej do królewieckiej. A co jak będzie jeszcze kilka bloków przy tej ulicy? Skrzyżowanie zrobione na odwal mimo że przebudowywali i mogli to zrobić lepiej. Ale robią byle robić i dla siebie zarobić.
Bigt (2026.02.06)
Betonowe lasy rosną 😔
Metalowcy (2026.02.06)

info

2  
  5
To gangsterka- ten lex developer, czy elbląski samorząd nie na innego pomysłu na zagospodarowanie tego terenu?Przecież to są brzydkie, kanciaste pudła, jak z komuny, ohyda.
Truso (2026.02.06)

info

5  
  3
Takich wybieracie włodarzy miasta to macie swoje szambo
(2026.02.06)
Dokładnie tak, STOP betonowania miasta. Czy w urzędzie widzą co dzieje się na ulicy Królewieckiej w godzinach szczytu, że ulica Kościuszki zablokowana jest od ronda do ronda, Fromborska od ronda do świateł z ul. Ogólną. Czy ktoś się zastanawia że ciągle staje gdzieś nowy blok albo mini osiedle itp. a nic nie robi się z infrastrukturą.
(2026.02.06)
Tam zawsze były tereny podmokłe. Nawet po wojnie, przez długie lata były tam stawy. Pamiętam, jakieś 10 lat temu, którejś wiosny dzikie gęsi młode stamtąd wyprowadzały. Problem był, bo szły na jezdnię przy szpitalu. W parę osób żeśmy stadko zagonili właśnie na te łąki podmokłe, co to teraz chcą zabudować.
To teren podmokły (2026.02.06)

info

6  
  2
Komu się nie podoba betonowe miasto to niech się na wieś wyprowadzi tam będzie bliski kontakt z naturą
(2026.02.07)

info

4  
  8
miejscowi niech sobie jeżdżą autobusami, a nie w pojedynkiem autem jeżdżą.
rffb (2026.02.07)
mi to pasuje. będę miał blisko do pracy. niech zyje ekobud. niech na tym elblągu jak najdłużej budują. będę miał prace na miejscu.
jjjj (2026.02.07)

info

1  
  4