UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mi to pasuje. będę miał blisko do pracy. niech zyje ekobud. niech na tym elblągu jak najdłużej budują. będę miał prace na miejscu.

jjjj

Anuluj