UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@uwagi_z_pupy - Jak chcą postawić blok ok, ale czemu 8 kondygnacji? Na modrzewine budują mniejsze, tu muszą większe bo wyższa cena więc zarobią wiecej. Dodatkowe 330 aut. Droga przy szpitalu wytrzyma :D niech rozbudują królewiecką to będzie to zrobione z głową. Podobnie przy froomborskiej. Juz teraz zdarzają się dni że korek jest od ogólnej do królewieckiej. A co jak będzie jeszcze kilka bloków przy tej ulicy? Skrzyżowanie zrobione na odwal mimo że przebudowywali i mogli to zrobić lepiej. Ale robią byle robić i dla siebie zarobić.

Bigt

Anuluj