Wybrany wątek opinii
Takich wybieracie włodarzy miasta to macie swoje szambo
Do moderacji
Odpowiedz
6
7
Dokładnie tak, STOP betonowania miasta. Czy w urzędzie widzą co dzieje się na ulicy Królewieckiej w godzinach szczytu, że ulica Kościuszki zablokowana jest od ronda do ronda, Fromborska od ronda do świateł z ul. Ogólną. Czy ktoś się zastanawia że ciągle staje gdzieś nowy blok albo mini osiedle itp. a nic nie robi się z infrastrukturą.
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
bloki nie mają nic wspólnego z korkami na królewieckiej. jak byście nie jezdzili autami w pojedynke to by tych korków nie było. a tak stójcie sobie w korkach. wasz problem
Do moderacji
Odpowiedz
1
7
@jack41 - O matko jacek ale ty jesteś tę.... py w poniedziałek jadę o15.00-15.30 w kierunku bielan proszę stać na przystanku przy szpitalu zabiorę 4 osoby żeby nie jechać na pusto, czyli w poniedziałek nie bedzię korków
Do moderacji
Odpowiedz
8
0