UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To gangsterka- ten lex developer, czy elbląski samorząd nie na innego pomysłu na zagospodarowanie tego terenu?Przecież to są brzydkie, kanciaste pudła, jak z komuny, ohyda.
Truso
To gangsterka- ten lex developer, czy elbląski samorząd nie na innego pomysłu na zagospodarowanie tego terenu?Przecież to są brzydkie, kanciaste pudła, jak z komuny, ohyda.
Truso