UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To gangsterka- ten lex developer, czy elbląski samorząd nie na innego pomysłu na zagospodarowanie tego terenu?Przecież to są brzydkie, kanciaste pudła, jak z komuny, ohyda.

Truso

Anuluj