UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dokładnie tak, STOP betonowania miasta. Czy w urzędzie widzą co dzieje się na ulicy Królewieckiej w godzinach szczytu, że ulica Kościuszki zablokowana jest od ronda do ronda, Fromborska od ronda do świateł z ul. Ogólną. Czy ktoś się zastanawia że ciągle staje gdzieś nowy blok albo mini osiedle itp. a nic nie robi się z infrastrukturą.