Wybrany wątek opinii
"konieczność zachowania istniejących wartości przyrodniczych terenu" - w sensie tych samosiejek, podmokłej trawy i chwastów, obsikanych krzaków, rozsianych psich kupek i walających się butelek po złotym trunku? Parkami i Bażantarnią się zajmijcie w kontekście ochrony przyrody, a nie jakichś krzunów w środku miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
38
21
@toście_wymyślili - Przełknęli bloczki na wynajem, przełkną i to... chwile to potrwa. Będzie głośniej, będzie mniej drzew, jesteśmy w mieście ludzie. Jak to nie pasuje to zawsze można sie wyprowadzić w spokojniejszą okolicę.
Do moderacji
Odpowiedz
21
8
@Jiggy - Ja mieszkam w spokojniejszej okolicy ale królewiecka z roku na rok coraz bardziej zapchana, a czasami fajnie szpital odwiedzić czy po prostu przejechać przez miasto. Mieli ładować nowe osiedla na modrzewine, stawiają 3 czy 4 bloki i to wszystko. Lekko w dołku to mogliby postawić i 10 bloków, każdy 8 kondygnacji. Ale to się bardziej opłaci, kosztem innych mieszkańców bo są niezgodne z planem zagospodarowania, a więcej mieszkań wejdzie w jeden budynek.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Jiggy - ja mam do wynajęcia 5 ziemianek w buszu, z dala od cywilizacji. zero halasu itd, wieczny spokój. haha
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Bigt - na modrzewinie to dopiero początek. tam będzie duzo bloków.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Bigt - przestań pisać głupoty. nie masz pojecia o zagospodarowaniu przestrzennym w tej okolicy a się wymądrzasz pajacu.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4