UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jiggy - Ja mieszkam w spokojniejszej okolicy ale królewiecka z roku na rok coraz bardziej zapchana, a czasami fajnie szpital odwiedzić czy po prostu przejechać przez miasto. Mieli ładować nowe osiedla na modrzewine, stawiają 3 czy 4 bloki i to wszystko. Lekko w dołku to mogliby postawić i 10 bloków, każdy 8 kondygnacji. Ale to się bardziej opłaci, kosztem innych mieszkańców bo są niezgodne z planem zagospodarowania, a więcej mieszkań wejdzie w jeden budynek.

Bigt

Anuluj