A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
- Myślę, że wszyscy, którzy mają zacięcie "godnościowe" poczują się raczej urażeni tym, że obcy ambasador mebluje nam najwyższe władze państwowe -
"donosicielstwo, służalczość i frajerstwo" nie działa adekwatnie bo sojusznicy powinni się szanować, a nie pouczać.
Z polityką
idźcie na inne forum.
@Breslau20 - A niech buduje bloki, po jest miasto zeby budować. Ale niech buduje zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego a nie tak żeby deweloper sie odpowiednio nachapał (oraz ci co siedzą w kieszeni dewelopera).
MPZP mowi ze mają być bloki na trzy kondygnacje nadziemne. a deweloper chce postawic osiem kondygnacji bo wiecej mieszkan dzieki temu sprzeda. deweloper ma w nosie MPZP, jawnie gwiżdże na niego. a pionki z Rady Miasta zagłosują tak jak siedzący w kieszeni dewelopra im nakażą czy wyrażą zgodę. cała robota przy opracowaniu MPZP psu na budę, wszystko w piach - a my za to płacilismy (wszyscy podatnicy)
Elbląg Bez Cenzury = PiS
Budowac i nie patrzeć na ciemnotę widzącą swój nos. Miasto zaniedbane stoją zarosniete tereny nie ruszone. budujcie.
A to było tak... Ktoś wybudował lata temu wolnostojące, domy jednorodzinne w spokojnej, zielonej okolicy.... I nagle, jednego, pięknego dnia przyszły buldożery... źli deweloperzy z dolarami w oczach! Zryli! Zabrali! Zrównali z ziemią, a na miejscu łąk, lasów, stawów powstały bloki Legionów 8,8a, 8b, 8c... Potem maszyny zabijały sielanke dalej, powstały kolejne bloki z Korony... wysokieeeee na wiele pięter, królewskie drapacze chmur... i kolejne i kolejne... kupowaliśmy wszyscy te mieszkania, my szczęśliwe rodzinki z bombelkami... jednak historia lubi sie powtarzać... czekają już nowe rodzinki, nowe bombelki i nowe bloczki... nikt z nich się Was nie obróci, tak jak i Wy nie obracaliście sie na nikogo kupując Wasze apartamenty.
Lepiej niech powstanie osiedle niż pijalnia alkoholi i wc dla psów i noclegownia dla bezdomnych
I jest okazja drogę wybudować pomiędzy Legionów a Królewiecką
Mózg sobie wybuduj bo go ci brakuje. Najlepiej żeby sam beton był na każdym kroku. Zielone tereny są potrzebne.