Wybrany wątek opinii

No ale kto się spodziewał, że mieszkańcy zamiast uwag, przyjdą i będą z radością wyczekiwać tej inwestycji? To oczywiste, że nikomu nie będzie na rękę jak postawią im przed oknami podobnego wielkiego klocka z dziesiątkami mieszkań i samochodów. Nie wydaje mi się, że jakakolwiek opinia mieszkańców ma większą wartość, bo teren na którym postawią ten blok to podmokłe krzaki, w dodatku w środku miasta, dwa że w tym wypadku i tak nie mogą narzekać na odległość budynku od istniejących bloków. To jest miasto i z tym się trzeba pogodzić. A problemy infrastruktury drogowej? To już temat dla miasta, jakieś uwagi mieszkańców nic tu nie poradzą, z tym musi poradzić sobie miasto, a czy to zrobi, osobna kwestia.
uwagi_z_pupy (2026.02.06)
@uwagi_z_pupy - Jak chcą postawić blok ok, ale czemu 8 kondygnacji? Na modrzewine budują mniejsze, tu muszą większe bo wyższa cena więc zarobią wiecej. Dodatkowe 330 aut. Droga przy szpitalu wytrzyma :D niech rozbudują królewiecką to będzie to zrobione z głową. Podobnie przy froomborskiej. Juz teraz zdarzają się dni że korek jest od ogólnej do królewieckiej. A co jak będzie jeszcze kilka bloków przy tej ulicy? Skrzyżowanie zrobione na odwal mimo że przebudowywali i mogli to zrobić lepiej. Ale robią byle robić i dla siebie zarobić.
Bigt (2026.02.06)
Powrót do komentarzy