Wybrany wątek opinii
Miasto zanim cokolwiek sprzeda, to może niech najpierw ulice rozbuduje i zmniejszy przepływ aut, bo już teraz w godzinach porannych i popołudniowych tam jest kongo.
Do moderacji
Odpowiedz
36
5
To trzeba było nie blokować drogi łaczącej Częstochowską z Legionów. Mieszkańcy z Korony i Ci mieszkający w 8c najwięcej krzyczą, ale to jest pisk rozpaczy. Najlepiej zablokować wszystko!
Do moderacji
Odpowiedz
28
1
@Breslau20 - A niech buduje bloki, po jest miasto zeby budować. Ale niech buduje zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego a nie tak żeby deweloper sie odpowiednio nachapał (oraz ci co siedzą w kieszeni dewelopera).
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
MPZP mowi ze mają być bloki na trzy kondygnacje nadziemne. a deweloper chce postawic osiem kondygnacji bo wiecej mieszkan dzieki temu sprzeda. deweloper ma w nosie MPZP, jawnie gwiżdże na niego. a pionki z Rady Miasta zagłosują tak jak siedzący w kieszeni dewelopra im nakażą czy wyrażą zgodę. cała robota przy opracowaniu MPZP psu na budę, wszystko w piach - a my za to płacilismy (wszyscy podatnicy)
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
miejscowi niech sobie jeżdżą autobusami, a nie w pojedynkiem autem jeżdżą.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5