A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jiggy - ja mam do wynajęcia 5 ziemianek w buszu, z dala od cywilizacji. zero halasu itd, wieczny spokój. haha
@Bigt - na modrzewinie to dopiero początek. tam będzie duzo bloków.
@Bigt - przestań pisać głupoty. nie masz pojecia o zagospodarowaniu przestrzennym w tej okolicy a się wymądrzasz pajacu.
bloki nie mają nic wspólnego z korkami na królewieckiej. jak byście nie jezdzili autami w pojedynke to by tych korków nie było. a tak stójcie sobie w korkach. wasz problem
Deweloper zeobi dobra imprezę dla radnych i wszystko podpiszą na jego korzyść.... Takie realia naszej władzy.
Jedno publiczne przedszkole na szczecińskiej w starym budynku, które wymaga remontu, mała szkoła na modlińskiej brawo włodarze !!!!!
@formalista - Raz na wozie, raz pod wozem; )
Oni chyba nigdzie nie naprawiają tylko fajne czynsze biorą przez pseudo spółdzielnie/wspólnoty.
@jack41 - O matko jacek ale ty jesteś tę.... py w poniedziałek jadę o15.00-15.30 w kierunku bielan proszę stać na przystanku przy szpitalu zabiorę 4 osoby żeby nie jechać na pusto, czyli w poniedziałek nie bedzię korków
A to że tam nad blokami co mają powstać jest trasa gdzie lata helikopter do szpitala, też mało istotne to że na tym terenie znajduje się riw melioracyjny co zbiera wodę to też w nosie.
Blok przy bloku zero zieleni niedługo te wasze pieski sra.... ć nie będą miały gdzie. Do szpitala karetka też czekać wtedy będzie miała utrudniony przejazd.