57
06.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Jiggy - ja mam do wynajęcia 5 ziemianek w buszu, z dala od cywilizacji. zero halasu itd, wieczny spokój. haha
jack41 (2026.02.07)
@Bigt - na modrzewinie to dopiero początek. tam będzie duzo bloków.
jack41 (2026.02.07)
@Bigt - przestań pisać głupoty. nie masz pojecia o zagospodarowaniu przestrzennym w tej okolicy a się wymądrzasz pajacu.
jack41 (2026.02.07)
bloki nie mają nic wspólnego z korkami na królewieckiej. jak byście nie jezdzili autami w pojedynke to by tych korków nie było. a tak stójcie sobie w korkach. wasz problem
jack41 (2026.02.07)
Deweloper zeobi dobra imprezę dla radnych i wszystko podpiszą na jego korzyść.... Takie realia naszej władzy.
Anonimek1 (2026.02.07)

info

2  
  2
Jedno publiczne przedszkole na szczecińskiej w starym budynku, które wymaga remontu, mała szkoła na modlińskiej brawo włodarze !!!!!
Ggg (2026.02.07)

info

0  
  0
@formalista - Raz na wozie, raz pod wozem; )
(2026.02.07)
Oni chyba nigdzie nie naprawiają tylko fajne czynsze biorą przez pseudo spółdzielnie/wspólnoty.
Anonimek1 (2026.02.07)
@jack41 - O matko jacek ale ty jesteś tę.... py w poniedziałek jadę o15.00-15.30 w kierunku bielan proszę stać na przystanku przy szpitalu zabiorę 4 osoby żeby nie jechać na pusto, czyli w poniedziałek nie bedzię korków
(2026.02.07)
A to że tam nad blokami co mają powstać jest trasa gdzie lata helikopter do szpitala, też mało istotne to że na tym terenie znajduje się riw melioracyjny co zbiera wodę to też w nosie. Blok przy bloku zero zieleni niedługo te wasze pieski sra.... ć nie będą miały gdzie. Do szpitala karetka też czekać wtedy będzie miała utrudniony przejazd.
Ju (2026.02.07)

info

4  
  4