UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie tak, STOP betonowania miasta. Czy w urzędzie widzą co dzieje się na ulicy Królewieckiej w godzinach szczytu, że ulica Kościuszki zablokowana jest od ronda do ronda, Fromborska od ronda do świateł z ul. Ogólną. Czy ktoś się zastanawia że ciągle staje gdzieś nowy blok albo mini osiedle itp. a nic nie robi się z infrastrukturą.