UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tam zawsze były tereny podmokłe. Nawet po wojnie, przez długie lata były tam stawy. Pamiętam, jakieś 10 lat temu, którejś wiosny dzikie gęsi młode stamtąd wyprowadzały. Problem był, bo szły na jezdnię przy szpitalu. W parę osób żeśmy stadko zagonili właśnie na te łąki podmokłe, co to teraz chcą zabudować.

To teren podmokły