A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zagapisz się ? Ty nie powinieneś wsiadać za kółko bo kiedyś się zagapisz i wiedziesz na skrzyżowanie na czerwonym albo przejedziesz dziecko na pasach. Często jeżdżę do Gdańska i przynajmniej raz w tygodniu wyprzedza mnie ktoś z prędkością dużo większą niż moje 140.W sezonie młodzi się chwalą ze do stolicy dojadą w mniej niż 2 godziny
ja latam samolotem do pracy
A to ciekawe co ty opowiadasz. Jeżdżę często S7.Tempomat ustawiony na 120 i jestem cały czas wyprzedzany, raz wolniej, raz szybciej, albo tylko coś przemknie. Chyba miało być, ,nie" przed, ,jeździ", albo żyjesz w alternatywnej rzeczywistosci.
To co dzieje się w Polsce z przepisami to jakaś patologia rządzących. Jest mowa o bezpieczeństwie a każdy wie że chodzi o kasę. Proponuję zająć się szpitalami gdzie ludzie mają opiekę pod przysłowiowym psem i są traktowani jak szmaty, ale oczywiście to rząd ma w dupie bo z tego kasy brak. Zastanawiam się dlaczego są robione samochody nowe które mają po 200,300 km. Chcecie zrobić ze społeczeństwa niewolników
Aleś błysnąłI Ale swoją niewiedzą, albo arogancją... Poczytaj, zapytaj, a będziesz wiedział, że księża płacą podatki, też za takich, którzy do kościoła nie chodzą...
Głupszego tłumaczenia nie słyszałem. Jak można się zagapić na drodze szybkiego ruchu? Teraz już wiem skąd wypadki na prostej drodze. Jak się nie umiesz skupić na jeździe to może czas już przestać jeździć?
@bra - Napisz, że pisowskie chłopy też nie płacą ZUS i są na utrzymaniu państwa
Budżet Państwa trzeszczy i trzeba szukać dodatkowego wsparcia u kierowców. W 2024 roku wybudowano więcej deóg jak 2025 roku. Dlatego ten proces będzie się nasiłał.
Progi zwalniające zamontować na siódemce to będą powoli jeździć i bezpiecznie będzie.
W mieście więcej kamer potrzeba!!! Działających!, ! Czy mafia narkotykowa i właściciele knajp z prostytutkami wam zabronili? A może tzw. władza nie chce aby ktoś jeszcze po za właścicielami vipromów ich nagrywał?